پزشکی

لیپوساکشن

liposuction یک روش جراحی است که از تکنیک مکش برای حذف چربی از قسمت‌های خاص بدن مثل شکم ، باسن ، ران ، کفل ، بازوها و یا گردن استفاده می‌کند . liposuction نیز این مناطق را شکل می‌دهد . نام‌های دیگر for شامل lipoplasty و contouring بدنه است .

liposuction isn’t معمولا ً یک روش کاهش وزن کلی یا یک جایگزین کاهش وزن محسوب می‌شود . اگر اضافه‌وزن دارید ، به احتمال زیاد وزن بیشتری را از طریق رژیم غذایی و ورزش و یا از طریق روش‌های bariatric از دست خواهید داد – مانند جراحی bypass gastric – بیشتر از آنچه که با liposuction انجام می‌دهید .

شما ممکن است کاندید for باشید اگر چربی زیادی در نقاط ویژه‌ای داشته باشید اما در غیر این صورت وزن بدن ثابتی داشته باشید .

liposuction برای حذف چربی از بخش‌هایی از بدن به کار می‌رود که haven’t به رژیم غذایی و ورزش مانند موارد زیر واکنش نشان می‌دهد :

Abdomen

بازوان بالا

Buttocks

قوزک و قوزک پا

سینه و پشت

ران و ران

چانه و گردن

علاوه بر این ، liposuction می‌تواند برای کاهش پستان و یا درمان gynecomastia مورد استفاده قرار گیرد .

زمانی که وزن خود را به دست می‌آورید ، سلول‌های چربی به اندازه و حجم افزایش پیدا می‌کنند . در عوض ، liposuction تعداد سلول‌های چربی را در یک منطقه خاص کاهش می‌دهد . مقدار چربی حذف‌شده به ظاهر منطقه و حجم چربی بستگی دارد . تغییرات contour حاصل معمولا ً دایمی هستند – مادامی که وزن شما ثابت باقی می‌ماند .

بعد از liposuction ، پوست خود را به شکل جدیدی از مناطق درمان قرار می‌دهد . اگر شما نسبت به رنگ و کشش پوست خوب دارید ، احتمالا ً پوست صاف و صاف به نظر می‌رسد . اگر پوست شما با کشش ضعیف ضعیف باشد ، با این حال ، پوست در مناطق تحت درمان ممکن است آزاد به نظر برسد .

liposuction doesn’t dimpling cellulite و یا دیگر بی‌نظمی‌های سطح پوست را بهبود می‌بخشد . به همین ترتیب ، liposuction doesn’t علائم کش دار را حذف می‌کند .

برای کاندید شدن ، شما باید سلامت خوبی داشته باشید بدون شرایطی که ممکن است عمل جراحی را پیچیده کند – مانند جریان خون محدود ، بیماری عروق کرونر ، دیابت یا یک سیستم ایمنی ضعیف .

برای مطالعه بیشتر در این زمینه به وبسایت مجله زیباچه سر بزنید

گالیله بلاگ

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن