پزشکی

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

هنگامی که بعد از روش تزریق بوتاکس ، پلک می‌زنید ، توصیه خوبی است که به جراح زیبایی اجازه دهید به این دلیل که دارویی برای کمک به این بیماری وجود دارد . هر گونه مشکل دیگر ، مانند دشواری تنفس یا خارش ، باید فورا ً به پزشک گزارش شود . Bruises به طور کلی ظرف یک تا دو هفته مصرف می‌شوند ، داروهای دیگری هم برای درمان اینها وجود دارد ، از قبیل درمان موضعی ویتامین K ( دکتر holmquist Healthcare CytoActive Post – – ، Vitamin Vitamin Serum Serum Serum) ، Revision Complex Cream ،، + arnica ) .

دیگر انواع of Toxins که در سال ۲۰۰۹ معرفی شدند , Dysport ( abobotulinumtoxinA , مدیسی ) رقیبی برای تزریق بوتاکس است . این محصول مشابه روش تزریق بوتاکس است . علاوه بر این , واحدهای مختلفی از اندازه‌گیری وجود دارد که در آن ۲۰ واحد بوتاکس , به ۵۰ یا ۶۰ واحد of مربوط می‌شود .

مطالعات یک مدت‌زمان طولانی‌تر از بوتاکس را نسبت به بوتاکس ، و زمان سریع‌تر شروع برای آن نشان داده‌اند . با این حال تاکنون هیچ محاکمه سر تا سر انجام نگرفته است .

FDA در سال ۲۰۱۱ Xeomin ( incobotulinumtoxinA ) را تایید کرد و با توجه به راهنمای آماده‌سازی آن‌ها تقریبا ً همان واحدهای بوتاکس را امتحان کرد. همانند تمام سموم ، تفاوت‌های آشکاری از یک به هم وجود دارد ، بنابراین عاقلانه است که فرض کنیم که این می‌تواند متغیر از فرد به فرد و داور باشد .

مجله زیباچه

گالیله بلاگ

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن